![](https://derinyoksullukagi.org/wp-content/uploads/2020/09/6-eylul-web-300x114.jpg)
Bu sabah evlerinde tüplü tv olduğu için uzaktan eğitim alamayan, EBA tv izleyemeyen 4 ailemizin çocuklarına destekçilerimiz sayesinde Tv götürdük.Eğitimlerine devam etmek isteyen ancak yoksulluk nedeniyle devam edemeyen çocukların okulu bırakmalarına izin vermeyeceğiz. Çok yakında internete de erişecekler. #HerkeseEşitEğitim
![](https://derinyoksullukagi.org/wp-content/uploads/2020/09/mobil1-edited.jpg)
Çeken: Derin Yoksulluk Ağı Gönüllüleri
![](https://derinyoksullukagi.org/wp-content/uploads/2020/09/mobil2-2-edited.jpg)
Çeken: Derin Yoksulluk Ağı Gönüllüleri