![](https://derinyoksullukagi.org/wp-content/uploads/2020/06/kagit-toplayici-225x300.jpeg)
Kağıt’ın kilosu virüsten sonra 30-40 kuruşa düşmüş akşama kadar topluyoruz elimize 40-50 TL para geçiyor. Bir mama fiyatı bile değil, bezi de tane ile alıyoruz bakkaldan. #YoksullukHakİhlalidir
![](https://derinyoksullukagi.org/wp-content/uploads/2020/08/kagit-toplayici-edited.jpeg)
Çeken: Derin Yoksulluk Ağı Gönüllüsü
Kağıt’ın kilosu virüsten sonra 30-40 kuruşa düşmüş akşama kadar topluyoruz elimize 40-50 TL para geçiyor. Bir mama fiyatı bile değil, bezi de tane ile alıyoruz bakkaldan. #YoksullukHakİhlalidir